Stránka:  Domů  / Kurzy

Kurzy

KURZ ORIENTÁLNÍ KRÁLOVNY


!! KURZY 2017/2018 !!

Do probíhajícího kurzu se můžete kdykoliv zapojit, dle aktuální zaplněnosti kurzu.

Hlásit se do kurzů můžete mailem anebo na tel. čísle 722 901 606.

Platbu kurzovného je možné uhradit při první lekci anebo převodem na účet č. 2859576052/5500 a to nejpozději před zahájením první lekce.

KIDS POINT Ostrava-Poruba

Určení Informace Den Čas
kurz pro ženy momentálně hledáme prostor se zrcadlovou stěnou
kurz pro malé tanečnice úterý - KIDS POINT Ostrava-Poruba 15.30hod 4-6let, 16.15hod 6-15let

Tyto údaje jsou nyní zapsány v sekci informace.

Taneční kurzy probíhají v profesionálních zrcadlových sálech, v hodinách je vždy okolo 10 žen, z důvodů metodické návaznosti lekcí a možnosti individuálně se věnovat každé studentce.

Lekce trvá 60 min a obsahuje vždy důkladnou rozcvičku-protažení. Poté nácvik nových prvků, opakování z předchozích lekcí, u pokročilejších skupin také kombinace a taneční sestavy nebo choreografie.Na závěr každé lekce zácvička a relaxace pro uvolnění celého těla na příjemnou hudbu.

Na začátku každého začátečnického kurzu dostanou studentky přehled základních tanečních prvků a také cd s hudbou pro případný domácí trénink :-)

Přihlásit se do kurzů můžete vždy předem telefonicky na čísle 722 901 606 anebo mailem na martha@martha.cz

Náhrady zameškaných lekcí je možné využít v jiných termínech kurzů, ale musí proběhnout vždy v rámci semestru a nelze jej převádět do dalších kurzů!!

Co na sebe do hodin tance? Pohodlé legíny nebo volné kalhoty či sukni a jakékoliv tričko.Tancujeme většinou naboso,v ponožkách nebo v tanečních piškotech.Kolem boků je dobré uvázat šátek pro zvýraznění pohybů boky. Další motivaci k orientálním tanečním kostýmům a oblečení získáte přímo v hodinách.:-) Nabízíme také originální taneční tréninkové oblečení, které lze zakoupit přímo v kurzech anebo přes e shop na tomto webu.

Přijďte si s námi zatančit a uvolnit se s poslechem orientální hudby!

Tanec léčí tělo i duši...


Poslední novinky

Poslední komentáře

    Napište nám

    Zprávu se nepodařilo odeslat.
    Nevyplnil(a) jste vše.
    Děkujeme !
    Zpráva odeslána.