Martha.cz | Obchodní podmínky

Zasíláme formou - platba předem na účet - následně doporučený balíček. Na dobírku lze zaslat ve výjímečných případech - po předchozí domluvě.

Děkujeme za pochopení.

Jak objednat: U každého zboží najdete políčko objednat, na které kliknerte a dolomite onfornace o počtu kusů, adresu atd. V případě jakýchkoliv nejasností můžete volat na 722901606.


Tyto obchodní podmínky platí pro nákup v internetovém ochodě www.martha.cz PROVOZOVATEL: Martha Paláčková, Legerova 6, Ostrava-Michálkovice, 71500, IČ 65866738 , tel. číslo 722901606, martha@martha.cz

Objednávkou se rozumí závazná objednávka zboží, která je mezi kupujícím a prodávajícím uzavřena v okamžiku objednání přes e-shop. Platba na účet www.martha.cz za objednané zboží by měla být poukázána do 3 pracovních dnů od data objednání. Zásilka Vám bude odeslána jako pojištěný balíček po obdržení platby na účet, do cca 3 pracovních dnů.

Po domluvě je možné přijít si zboží vyzkoušet, prohlédnout atd. Jedná se ale o internetový obchod. Pokud máte zájem o přesné rozměry vyhlédnutého kousku, zeptejte se mailem. Není problém poměřit, přeměřit, informovat.

Reklamace:

Poučení o odstoupení od smlouvy

Dle zákona máte právo do 14 dnů ode dne převzetí zboží bez udání důvodu odstoupit od smlouvy a toto zboží vrátit. V tomto případě, prosím, upozorněte na tento fakt ihned e-mailem: martha@martha.cz. Náklady spojené s poštovným jdou na vrub odesílajícího. Poté, co obdržíme nevyhovující zboží, bude Vám poukázána částka za toto zboží na Váš účet.

Reklamace -podmínky a způsob uplatnění

Dle zákona odpovídáme za vady výrobku, které nezpůsobil spotřebitel, 12 měsíců . Reklamaci můžete uplatnit na adrese www.martha.cz Martha Paláčková, Legerova 6, Ostrava-Michálkovice, 71500. Prosíme o předchozí upozornění e-mailem, na adrese martha@martha.cz. Na posouzení oprávněnosti reklamace máme zákonných 30 dní, vždy se ale budeme snažit vyřešit situaci co nejdříve. O tom, zda je reklamace oprávněná či ne, Vás budeme informovat mailem, na e-mailovou adresu Vámi uvedenou při objednání zboží. Pokud bude reklamovaná vada zboží uznána, bude Vám platba za toto zboží neprodleně poukázána na Váš účet. Reklamované zboží zaslané na dobírku, bez předchozího upozornění nepřijímáme.